Twin Spin Megaways

Az egyik legnépszerűbb NetEnt kiadás megkapja a Megaways kezelést, és szeretjük, amit eddig tanultunk róla.

Játék ingyen

Részletek a Twin Spin Megaways nyerőgépről

Értékelés9,5
szoftverNetEnt
Orsók6 orsók
nyerővonalak117649 Fizetési vonalak
RTP96.04% RTP
Érme értéke0.10 - 100
Maximális kifizetés500.000
Automatikus lejátszásIgen
BónuszjátékNem
szabad pörgetésekIgen
MegawaysIgen
SzorzóIgen
Progresszív JackpotNem
Szétszórt szimbólumokIgen
Wild szimbólumokIgen

Érvek

  • Megőrzik a népszerű bónusz funkciókat
  • A lavina funkció további győzelmi esélyeket biztosít
  • Ingyenes pörgetések és Wilds szorzóval

Hátrányok

  • Szeretné látni, hogy a lavinákon növekszik a szorzó

Játssz Twin Spin Megaway-eket:

Az első Twin Spin slot 2013-ban indult. Azóta kultikus státuszt szerzett a slot rajongói körében mechanikája miatt. Két orsó, amelyek azonos szimbólumokat tartalmaznak, mindegyik körben együtt forognak.

Az eredeti NetEnt cím ötvözi a gyümölcsgép varázsát a modern funkciókkal. Ennek a nyerőgépnek 243 nyerési módja van.

Twin Spin Megaways Slot áttekintés

Négy évvel később, 2017-ben a NetEnt elindította a játék frissített verzióját, a Twin Spin Deluxe-t. Megtartja az eredeti cím legjobbját, és további innovatív funkciókat kínál a játékmenet emeléséhez. A folytatás a Cluster Pays mechanikáját használja 6 tárcsával, a játékosok akár 6 megfelelő orsót is kihasználhatnak.
2020-ban elindul a legendás játék harmadik verziója, a Twin Spin Megaways. Tudjunk meg többet róla.

A Twin Spin Megaways a szuper-izgalmas mechanikáról szól, amely lehetővé teszi a játékosok számára, hogy akár 117,649 6 módon nyerjenek. Még mindig 12 orsót használ. A szolgáltató meglehetősen titkolja a készülő játék vizuális megjelenését. Az indítás november XNUMX-re várható. Úgy gondoljuk, hogy megőrzi lenyűgöző grafikáit és animációit a hagyományos gyümölcsgép-ikonokkal, amelyek feltöltik az orsókat.

A Twin Spin és a Twin Spin Deluxe egyaránt vonzó látványt nyújt. Orsók egy neon megvilágított helyszínen helyezkednek el, ahol a fények lüktetnek, miközben pörgeti őket. Nem kevesebbet várunk az új játéktól. Ez lesz az első Megaways cím a NetEnt portfóliójában.

Ami a bónusz funkciókat illeti, a Twin Spin Megaways megtartja a Twin Reel funkciót, amely minden tárcsát azonosá tehet. Ezenkívül a játék ingyenes pörgetéseket és az Avalanche funkciót kínál majd. Ez a funkció jól ismert a Red Tiger Gaming által kifejlesztett Gonzo's Quest Megaways kiadásából.

Twin Spin Megaways játékmenet
Twin Spin Megaways játékmenet

Hogyan kell játszani a Twin Spin Megaways játékot

A 6 tárcsás nyerőgép különféle módon nyeri meg az egyes pörgetéseket. A Twin Spin Megaways játékban csak szimbólumokat kell elhelyeznie a szomszédos pozíciókban balról jobbra, hogy nyerjen egy díjat.

Eddig nincs információnk a fogadási tartományról és a maximális kifizetésről. Ami az előbbit illeti, reméljük, hogy ez a legtöbb NetEnt slot mintáját követi. Ez azt jelenti, hogy a játék mindenféle játékosnak megfelel, költségvetésétől függetlenül. Másrészt Megaways nyílások jellemzően erősen ingatagak. Ez azt jelenti, hogy ritkábban fizetnek, de magasabb kifizetéseket ítélnek meg. Lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás az újoncok számára. A nagy volatilitású nyerőgépek lehetőséget nyújtanak arra, hogy nagyot nyerjen egyetlen pörgetéssel.

Amint a Twin Spin Megaways elindul, kipróbálhatja ezen az oldalon, és megnézheti, hogy megfelel-e Önnek. Ha valódi pénz üzemmódban szeretné megadni, mindenképpen válasszon a jó hírűek közül online kaszinók honlapunkon.

Bonus Features

Az eredeti címet népszerűvé tevő bónusz a Twin Spins. Elérhető a Twin Spin Megaways slotban, valamint két vagy több orsót tartalmaz, amelyek valamilyen szimbólumot tartalmaznak. Ha a játék ezen verziójáról van szó, a Twin Spin funkció nemcsak a szimbólumokat klónozza, hanem a tárcsákon lévő pozíciókat is, ami befolyásolja a folyamat nyerési módjainak számát.

  • Lavina mód
  • A Gonzo Quest Megaways alapján feltételezzük, hogy az Avalanche szolgáltatás a játék során elérhető lesz. Minden nyertes pörgetésnél a sikeres szimbólumok eltávolításra kerülnek, és újak esnek a helyükre. Sajnos úgy tűnik, hogy ebben a lavinákra nem alkalmaznak növekvő szorzókat.

  • Szabad pörgetések bónusz
  • A Twin Spin Megaways tartalmaz egy Wild-ot is, amely kitölti a nyertes kombókat, és kifizeti az ismeretlen értékű fődíjat a felülvizsgálat megírásának pillanatában. Ezenkívül a játék felajánlja a Scatter-nek a Szabad pörgetések bónusz. Ezek közül legalább 5 szükséges az ingyenes pörgetésekhez. Ekkor játszanak szerepet a szorzók. A Wild 2x vagy 3x szorzóval rendelkezik. Amikor ez egy győzelem része, a Wild 2 vagy 3-mal növeli a nyerő szimbólum számát az adott tárcsán.

Válogattunk még egyet neked

Machina Kalamba játékok Slot1

Játék ingyen

GYIK Twin Spin Megaways

Ha a játék során 5 scatter szimbólum jelenik meg, akkor 15 ingyenes pörgetést kap.

Ezt a helyet a NetEnt Entertainment üzemelteti.

A Big Time Gaming feltalálta a Megaways rendszert.

Ítéletünk

Lehet, hogy nem sokat tudunk a közelgő NetEnt kiadásról, de egy dolgot biztosan tudunk - ez több szórakozást és több lehetőséget kínál nagyobb nyeremények elnyerésére. A Twin Spin Megaways mindenképpen megfelel a nevének és a Big Time Gaming által szabadalmaztatott népszerű mechanikának, amely megváltoztatta az online nyerőgépek világát.

Vegye igénybe exkluzív bónuszunkat!

6109 ember előzte meg!

"*" jelzi a kitöltendő mezőket

Adatvédelmi nyilatkozat*